Кошик
Немає відгуків, додати
Интернет-магазин e-kamin.ua
+380(97)213-16-35
+380(50)735-61-51

Кам'янки електричні

Якість і безпека кам'янок Harvia засноване на використанні першокласних матеріалів у поєднанні з патентованою технологією виробництва і ретельним контролем якості. При виготовленні кам'янок широко використовується нержавіюча сталь. Всі кам'янки виробництва компанії Harvia випускаються виключно з ефективною системою циркуляції повітря, яка допомагає швидко нагрівати повітря в сауні без різких стрибків температури кам'янки.

Пропонуючи широкий асортимент продукції для саун, компанія Harvia дає можливість вибрати кам'янку, що максимально підходить саме вам. Додаткове задоволення ви отримаєте при правильній конструкції приміщення сауни.

Вибір кам'янки по потужності

Пам'ятайте, що стіни і особливо стелю сауни вимагають ефективного термоізоляційного покриття. Один квадратний метр стіни з каменю, скла або подібних неізольованих матеріалів збільшує необхідну потужність кам'янки, як якщо б обсяг приміщення сауни збільшився на 1,2 м3). Якщо стіни внутрішнього приміщення сауни виготовлені з неізольованих колод, але відповідна величина становить 1,5. Також необхідно приділити пильну увагу вентиляції сауни. Правильно підібрана вентиляційна система забезпечує чистий і приємний для дихання повітря в приміщенні сауни.

1 2 ... 13